Innowacja
Rodzinna firma
Ekologia
+48 538 818 640
Afbeelding voor Praca kierowcy ciężarówki – C+E

Dołącz do naszej rodziny!

Afbeelding

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego dbamy o pracowników jak członków naszej rodziny. Naszą dewizą jest nawiązywanie kontaktów – nie chodzi tylko o biznes, ale także o budowanie relacji na długie lata. Wiemy, że kierowcy są kluczem do sukcesu naszej działalności.

Wrzuć swoją karierę na najwyższy bieg!

O Emons

Dlaczego Emons?

Nie jesteśmy przeciętną firmą transportową. Mamy ponad 75-letniego doświadczenia, ale nowoczesność i innowacja jest naszą ideą. Na drogach Europy możesz zobaczyć nasze nowoczesne auta i naczepy: inloader Van Huët do transportu szkła i naczepa dwupoziomowa 2WIN do transportu ładunków cargo. Są to innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój. Zajęliśmy II miejsce jako ‘Najbardziej Innowacyjna Naczepa 2020″. Ponadto, nasze innowacyjne naczepy wspierają zielone środowisko – oszczędzamy 40% więcej emisji szkodliwych CO2 niż standardowa naczepa. Rozwijaj się z nami jako międzynarodowy kierowca ciężarówek C+E.

Afbeelding
Afbeelding

Oferta pracy: kierowca międzynarodowy w Europie

Dostosujemy pracę do Ciebie. Posiadamy bazy w kilku krajach, więc dołącz jako kierowca CE do dowolnej z poniższych lokalizacji:

  • Tolsteho 463. 41 503 Teplice, Republika Czeska
  • Nadrzeczna 1, 42-262 Poczesna, Polska
  • Appendorfer Weg 6a, 39171 Sülzetal / Osterweddingen, Niemcy

Wybierz swój harmonogram pracy

Wiemy, że jeden grafik nie wszystkim odpowiada. Wybierz schemat pracy, który najbardziej Ci odpowiada:

  • 3/1,
  • 2/1,
  • 4/1,
  • 6/2,
  • wolne weekendy,
  • Inny harmonogram pracy? Po prostu zapytaj!

Wykorzystaj możliwości

Afbeelding van Podróżuj w swoim czasie
Podróżuj w swoim czasie

Szukasz możliwości, aby podróżować z elastycznym harmonogramem i mieć czas dla siebie? Nasi kierowcy jeżdżą po całej Europie!

Afbeelding van Ucz się i rozwijaj
Ucz się i rozwijaj

Nie bądź przeciętnym kierowcą – pracuj w nowoczesnej firmie, która dba o środowisko. Dodatkowo, rozwijaj się lub zostań instruktorem kierowców.

Afbeelding van Stabilna praca
Stabilna praca

Panuje u nas rodzinna atmosfera i duch zespołu!  Wielu kierowców jest z nami przez wiele lat i mogą liczyć na kolejne lata współpracy!

Nasza oferta:

  • Bądź częścią rodzinnego biznesu,
  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie i system premiowy
  • Pakiet szkoleniowy i aplikacja e-learningowa w podróży
  • Doświadczony zespół fleetmanager lub wsparcie działu technicznego
  • Stabilna praca z możliwością nauki i rozwoju
  • Elastyczny harmonogram pracy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prawdopodobnie najlepsza równowaga między życiem zawodowym a prywatnym dla Ciebie

Aby wykonać zadania, potrzebujesz:

  • prawo jazdy kierowcy kat. C+E i kod 95
  • wysokich standardów jakości wykonywanych przez Ciebie zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu lub nawet niepowodzeniami
  • poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w byciu ambasadorem firmy
  • zapraszamy do aplikacji również osoby bez doświadczenia

Porozmawiajmy!

Szukasz pracy kierowcy kat. CE? Wypełnij formularz, zadzwoń na +48 538 818 640 lub napisz e-mail na getstarted@emons.eu.

Wypełnij krótki formularz:

Skontaktuj się przez WhatsApp:

Dołącz do nas